hamburger icon
mobile phone icon
mail phone icon
close menu icon

OFERTA

Płytki z cegły:

Oferujemy Państwu płytki z lica ręcznie formowanej poniemieckiej cegły. Cegła ta jest ponad 100 letnim materiałem który uzyskujemy ze starych budynków, dworków, pałacyków, kościołów i kamienic...Cegły są starannie oczyszczone i dobierane pod wymagania każdego klienta.Płytki z cegły nadają niepowtarzalny klimat...

Można je wykorzystać w aranżacji stylu rustykalnym jak i stylistyce nowoczesnej ,Ze względu na swą oryginalność można je także malować na dowolny kolor. Płytki maja szerokie zastosowanie: elewacje, ściany wewnątrz pomieszczeń biurowych, mieszkalnych, kominki, murki, ogrodzenia, grille, filary podłogi, wewnątrz pomieszczeń, chodniki, ogrodowe, winiarnie, restauracje, puby lub mogą posłużyć do uzupełnienia braków na ścianach starych kościołów czy pałacyków.

Panele Dekoracyjne * NOWOŚĆ *

Oferujemy państwu panele dekoracyjne wykończone drewnem.. Do produkcji paneli używamy tylko naturalnych surowców. Można ją stosować jako okładzinę ścienną lub tez jako element dekoracyjny części ściany .Panele można kłaść zarówno na ścianę jak i na podłogę po czym całość należy pokryć impregnatem lub oszklić odpowiednim do tego szkłem. Wymiary standardowe paneli to 50cm x 80cm. Wykonamy tez każdy inny wymiary paneli (na zamówienie). Do wyboru różne rodzaje drewna także szlachetne.

W asortymencie posiadamy proste płytki i „L", które ułatwią Państwu montaż w miejscach narożnych.

Wymiary:
Długość - 25 cm
Wysokość -6- 6, 5 cm
Grubość - ok. 2.3 cm
Waga 1 płytki - ok. 0, 7 kg

OFERUJEMY RÓWNIEŻ PŁYTKI PODŁOGOWE:

*długość- 25 cm
*szerokość- 12 cm
*grubość- 2.5 cm

KOMPLET 52 szt = 1M2 liczony ze standardową fugą 1cm.

Przyjmujemy zamówienia specjalne

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda